Bugun Raqobat qo‘mitasida German Sparkassenstiftung for International Cooperation (Germaniya) tashkiloti vakillari bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
2024-01-19 12:00:00 / Xalqaro hamkorlik
Uchrashuvda, tashkilot bilan o‘tgan yillarda amalga oshirilgan ishlar sarhisobi va kelgusi yillarda hamkorlikda bajariladigan asosiy chora-tadbirlar muxokama qilindi.
Maʼlumot uchun, Qo‘mita 2021-yildan boshlab ushbu tashkilot bilan hamkorlik o‘rnatgan va Moliya sohasidagi isteʼmolchilar huquqlarini himoya qilish to‘g‘risida ikki tomonlama anglashuv memorandumi imzolangan.

Today the Competition Committee held a meeting with representatives of the German Sparkassenstiftung for International Cooperation (Germany).
2024-01-19 12:00:00 / International cooperation
At the meeting, sides discussed the results of the work done with the organization over the past years and new projects that are to be implemented jointly in the future.
For information, the Committee established cooperation with the German Sparkassenstiftung in 2021 by signing a bilateral memorandum of understanding on consumer protection in the financial sector.